B + R

Zaawansowane badania i nowatorskie rozwiązania to istota rozwoju Cruz Group.

Badanie + Rozwój

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest tworzenie i komercjalizacja innowacyjnych produktów powstałych na bazie opatentowanej, naturalnej substancji czynnej oraz promowanie dostępnych, prozdrowotnych działań w życiu codziennym.

Prowadzimy nowatorskie badania w zakresie dietetyki, a także pracujemy nad wprowadzeniem innowacyjnych produktów, które zrewolucjonizują podejście do bezpiecznej i skutecznej suplementacji.

Kolejnym etapem naszych badań będzie wprowadzenie produktu na kolejne rynki, a także rozwój grup nowych produktów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.

01

Cruz Group sp. z o. o. uczestniczy w projekcie „AFRICA/USA/CHINA – promocja produktów Klastra na rynkach perspektywicznych.” dofinansowanego z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, nr projektu POIR.02.03.02-22-0003/19-00.

Wartość projektu  3 374 667,88 zł. Wysokość dofinansowania 2 143 758, 01 zł.

Projekt jest realizowany w latach 2020 – 2022 przez Klaster Logistyczno Transportowy „Północ – Południe” – organizację zrzeszającą przedsiębiorców, naukowców oraz samorządy lokalne, posiadającą status Kluczowego Klastra Krajowego.

Celem projektu jest internacjonalizacja produktów i aktywizacja Polskich przedsiębiorstw zrzeszonych w Klastrze Logistyczno Transportowego Północ – Południe na wybranych rynkach afrykańskich, amerykańskich i chińskim.

Poznaj Cruz Group

Poznaj Cruz Group

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie (me eat cookie!), niektóre mogą być już zapisane w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w polityce ciasteczek.